O Benim..

O benim aldığım nefesim yani yaşama sebebim. O benim kocam, helalim, sevgilim, ruhumun aynası, iki gözüm, çocuğum, sevgilim, oynaşım, sahibim. O benim dev kanatlı dünya üzerindeki koruyucu meleğim. O benim karanlıkta yolumu aydınlatan ayışığım.

O benim dünyamda Babilin Asma Bahçelerini inşaa etti. Tıpkı Nebukadnezar’ın Semiramise yaptığı gibi. Beni kraliçesi ilan etti. Oysa ben onun bir ömür boyu kölesi olmaya razıyken…

O beni ölüyorken diriltti bana can verdi ruhumu tazeledi. Herşeyden ümidi kesmişken umudum oldu. O benim yıllardır mum ışığı ile arayıpta bulamadığım huzurum oldu. O benim ordularım oldu, cesaretim oldu, zırhım kalkanım oldu. Kadın gibi kadın olduğumu hissettirdi tam da kadınlığımı unutmuşken.

O ben oldu ben o oldum. Biz sanki dünyadan değiliz artık. Çünkü en saf en temiz duygularla birlikteyiz. Her ne kadar bazen gücünün etkisi altına girsemde ve bu beni rahatsız etsede ona teslim olmaktan alıkoyamıyorum kendimi. Onsuz olmayı bir an bir salise bile düşünmeye gücüm yok. İşte beynim orada kilitlenip kalıyor düşünemez oluyorum. Onun bana ifade ettiği halleri saymakla bitiremem. Neyseki ölünce hayat devam ediyor ve (ahirette nasip) olursa tekrar EFENDİM olarak onu HUZURUMDA istiyorum.

Advertisements

2 thoughts on “O Benim..

  1. Sen öyle bir sürpriz yaptın ki bunun karşısında dilimde elimde tutuldu.Bana tanrı seni karşılaştırdığı andan itibaren herşey değişti.hayattan zevk alışım fazlasıyla geri geldi.zedelenen erkeklik gururum binlerce kat artararak gururuma eklendi.seni tanıdıktan sonra geçmişte yaşamış olduğum hayatımın çok yavan kaldığınin farkına vardım.kadınlarla ilgili hayat anlayışım değişti.her anım başka bir değerli oldu.sevginin ne olduğunu nasıl yaşanması gerektiğini anladım.en önemliside şu ki A Ş K I Ö Ğ R E T T İ N bana sevgilim.S E N İ S E V İ Y O R U M.

    • Hoşgeldin başımın tacı. Bu güzel sözlerin içimi ısıttı, yine herzamanki gibi beni heyecanlandırdı. Bundan böyle sensiz bir an bile geçirmek istemiyorum. Hayatın tadını birlikte çıkarmak dileğiyle sevgilim…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s